Na twaalf jaar als beroepsmilitair bij de Defensie, maakte Rob Campfens de overstap naar de plaagdierbeheersing. Sinds kort werkt hij bij ASB (onderdeel van Dolmans Groep) en kijkt hij met een goed gevoel terug op zijn eerste weken.
Samen beter: een warm welkom
“Mijn eerste werkdag bij ASB herinner ik me als een fijne kennismaking. Alles voelde ontspannen en laagdrempelig. Ik zat op kantoor, ontmoette collega’s en kreeg direct het gevoel dat ik welkom was. Wat opvalt binnen ASB is hoe open iedereen is. Je kunt makkelijk contact maken met collega’s van andere afdelingen, en zelfs de directie is heel goed benaderbaar. Dat zie je niet overal. De slogan ‘Samen Beter’ is hier geen loze kreet, het is echt iets wat je terugziet in hoe collega's met elkaar omgaan. Het teamgevoel is sterk en iedereen is trots op het werk dat we doen. Dat motiveert.”
Werken met vertrouwen en waardering
“Wat mijn werk zo leuk maakt, is de vrijheid die je krijgt. Ik ben veel onderweg, van Friesland tot Utrecht en verder. Geen dag is hetzelfde en ik mag mijn eigen planning maken. Dat werkt voor mij perfect, vooral met een jong gezin. Een van de meest bijzondere momenten was het einde van mijn proeftijd. Mijn bus stond geparkeerd in Amsterdam en ineens stonden er plantjes op de motorkap, met een kaartje erbij. Ik dacht eerst dat iemand ze was vergeten, totdat onze directeur Dio van achter de auto tevoorschijn kwam om me persoonlijk te feliciteren. Zo’n gebaar… Dat had ik nog nooit meegemaakt! Dat soort waardering maakt echt het verschil.”
ASB: een plek waar je jezelf kunt zijn
“Wat ik ook fijn vind, is hoeveel vertrouwen je hier krijgt. Je voelt je geen nummer, maar onderdeel van een hecht team. Succes wordt hier echt gevierd. Of het nu gaat om een kleine mijlpaal of een persoonlijke prestatie, het wordt gezien. Tijdens een vroege toolboxmeeting stond Dio gewoon eitjes te bakken voor het hele team. Dat typeert de sfeer binnen ASB: persoonlijk, warm en betrokken. Ik zou iedereen die op zoek is naar een nieuwe uitdaging aanraden om gewoon eens contact op te nemen. Het werk is afwisselend, de sfeer is goed en je krijgt hier de ruimte om te groeien. Wat mij betreft zit ik hier helemaal op mijn plek.”